Mieszkanie -  Stare Miasto, Dietla

 117 m2, parter, . Cena wynajmu 0 zł/miesiąc, wolne , min okres wynajmu , czynsz 400 zł/miesiąc.

Opłaty eksploatacyjne 400 zł/miesiąc.


Budynek

Typ budynku: kamienica, Liczba pięter: 4, Materiał: cegła
Rok budowy: 1900Szczegóły mieszkania

Powierzchnia: 117 m2, Piętro: parter, Liczba pokoi: 5
Liczba poziomów: jednopoziomowe
Stan mieszkania: idealny, Głośność: umiarkowanie głośne
Stan instalacji: nowa, Stan łazienki: bardzo dobry

Kuchnia: z oknem, z wyposażeniem, oddzielna
Powierzchnia dodatkowa: piwnica


 

 

Opis mieszkania

Prezentowana nieruchomość Apartament mieszczański w Krakowie, jest niepowtarzalną ofertą dotyczącą zarówno nieruchomości mieszkaniowych oraz zabudowań. Dodatkowo, inwestycję uatrakcyjnią doskonałe tereny, na których jest położona. Istniejąca  tu od dawna zabudowa miejskich kamienic została w ostatnich latach odnowiona oraz zagospodarowana, z estetyczną architekturą. Są to tereny coraz modniejsze i atrakcyjne, położone na granicy Starego Miasta i Kazimierza w Krakowie.

Apartament przeszedł generalny remont w 2008 roku. Wymienione zostały wszystkie instalacje, położono nowe wylewki, tynki gipsowe, parkiety, okna. Na specjalne zamówienie wykonane zostały drewniane elementy wykończeniowe gabinetu/biblioteki oraz przedpokoju i kuchni. Wszystko wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Lokal  został w 100% odnowiony na wzór apartamentu mieszczańskiego z okresu XX lecia międzywojenngo, z dbałością o wszelkie detale. Jest wzorcowym przykładem mieszkania  z wyraźnie wydzieloną funkcją reprezentacyjno – gabinetową, prywatną oraz częścią dla pomocy domowej (służby) z osobnym wejściem od podwórka.

Jest to niewątpliwie jeden z nielicznych tego typu obiektów w Krakowie, który swoją funkcjonalnością odzwierciedla charakter swoich czasów, będąc jednocześnie wyposażonym w najnowsze rozwiązanie techniczno-użytkowe.

Działka zabudowana jest murowanym domem wielorodzinnym (kamienica), trzypiętrowym z poddaszem użytkowym. Budynek zaprojektowany według indywidualnego pomysłu, zawiera jednak typowe elementy domu mieszczańskiego. Obecnie zakończone są prace modernizacyjno-remontowe. W trakcie prac zostały wykonane m. in.: remont elewacji i nowy dach, nowe piony instalacyjne, remont klatki schodowej, domofon, zagospodarowanie podwórka, winda. 

Ul. Józefa Dietla znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, dokładniej pomiędzy Kazimierzem a Rynkiem Głównym. W bliskim sąsiedztwie znajdują się Planty, Zamek Królewski Wawel oraz rzeka Wisła. W pobliżu jest wiele sklepów (także całodobowych), punktów usługowych oraz restauracji. Świetny dojazd do każdej części Krakowa dzięki liniom tramwajowym oraz autobusowym. 

Lokalizacja powyższej inwestycji przy ulicy Dietla zapewnia łatwy dostęp do centrum Krakowa (15 minut spacerem do Rynku Głównego), do obwodnicy ( 10 minut jazdy), oraz do autostrady A4 i lotniska w Balicach (15 minut jazdy). Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się ok. 100 m od budynku, obsługiwany przez miejskie linie autobusowe i tramwajowe jeżdżące z częstotliwością 5 – 10 minut.   

Warto zwrócić uwagę na fakt, że pomimo tego iż jest to lokal mieszkalny, ze względu na swoje położenie (parter), może spełniać również funkcję restauracyjne bądź hotelowe.

Ze względu na położenie, walory historyczne, powierzchnię, jak i stan techniczny lokalu, oferta ta jest niezwykle interesująca dla osób lubiących mieszkać w Krakowie ale  jednocześnie pragnących odpoczywać w ciszy i spokoju, delektując się przestrzenią pomieszczeń. Dodając do tego zalety ceny, czyni to powyższą ofertę, jedną z najciekawszych propozycji występujących obecnie na rynku  apartamentów w Krakowie.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe zalety

teren ogrodzony, TV kablowa


Okolica

uczelnia, autobus, tramwaj, plac zabaw, sklep, apteka, żłobek, szkoła podstawowa, fitness, bank/bankomat, przychodnia/szpital, bazarek, przedszkole, gimnazjum


Masz pytanie, skontaktuj się z namiPodaj wynik dodawania    Podaj wynik  =  


Znajdź mieszkanie